REKOLEKCJE BEATYFIKACJA33: propozycja formacyjna związana z beatyfikacją Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz siostry Elżbiety Róży Czackiej.
 
We współpracy z Archidiecezją Warszawską oraz Komitetem Beatyfikacyjnym proponujemy gotowe i przystępne materiały duszpasterskie, które mogą posłużyć zarówno jako duchowe przygotowanie do beatyfikacji (I Edycja: 6.08 - 8.09. 2021) jak i jako owoc beatyfikacji (II Edycja: 19.09 - 22.10.2021 lub w innym terminie). 
 
Celem Rekolekcji BEATYFIKACJA33 będzie między innymi:
-       praktyczna realizacja głównej myśli duszpasterskiej Prymasa Stefana Wyszyńskiego
-       poznanie nauczania Siostry Elżbiety Róży Czackiej
-       duchowe przygotowanie do wydarzenia beatyfikacji
-       wprowadzenie na drogę formacji kształtującą postawę służby (odpowiedzialność za parafię oraz zaangażowanie w ewangelizację)
-       przygotowanie do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję jako duchowy owoc beatyfikacji.
 
Sprawdzone narzędzie duszpasterskie oraz jego owoce
Rekolekcje BEATYFIKACJA33 powstały w oparciu o rekolekcje ODDANIE33(www.oddanie33.pl),  które są sprawdzonym narzędziem duszpasterskim.  Rekolekcje te spotkały się już z uznaniem księży biskupów oraz licznych kapłanów. W samym 2020 roku w rekolekcjach ODDANIE33 uczestniczyło około 500.000 osób.
 
Treści rekolekcyjne będą dostępne w formach: w wersji drukowanej oraz audio - dzięki czemu każdy  będzie mógł w nich uczestniczyć w najbardziej optymalny dla siebie sposób.
 
Na stronie internetowej znajdą się wszystkie materiały rekolekcyjne oraz pomocnicze. Zgromadzenie wszystkich materiałów w jednym miejscu pomoże duszpasterzom zaplanować oraz kompleksowo zorganizować rekolekcje w swojej parafii.